Wielu internetowych bukmacherów, aby przyciągnąć internautów i zachęcić ich do obstawiania, oferuje im interesujące promocje i bonusy. W tym poście przedstawiamy kilka najciekawszych rodzajów takich bonusów. Być może niektóre z nich Cię zainteresują.

Najciekawszą formą bonusu jest bonus powitalny. Są to dodatkowe pieniądze przypisywane do konta typera po pierwszym zasileniu konta. Z reguły wartość bonusu przedstawiana jest jako procent pierwszej wpłaty i posiada określone ograniczenia. Ta propozycja adresowana jest oczywiście do klientów, którzy jeszcze nie założyli konta na stronie bukmachera. Bonus powitalny można otrzymać nie więcej niż raz.

Innym popularnym bonusem jest cashback, czyli zakład bez ryzyka. Polega on na tym, że w razie porażki bukmacher zwraca klientowi postawioną przez niego stawkę. Wartość cashbacku zwykle wynosi nie więcej niż 200 zł. Ta oferta adresowana jest głównie do niedoświadczonych graczy, którzy obawiają się ryzyka w zakładach sportowych.

Pozostałe warte uwagi promocje to m.in.: bonusy lojalnościowe (prezenty, bilety na imprezy itd.), bonusy okresowe (miesięczne, tygodniowe) i bonusy bez depozytu (zakłady za darmo).

Najciekawsze bonusy oferują: Bet-at-home, Betfair, Expekt i eXbinoG.