Aby obstawiać rozgrywki piłkarskie, typer wcale nie musi oglądać ich na żywo, ponieważ relacja z ich przebiegu pojawia się często na stronie bukmacherskiej, na której stawiamy zakłady. Niekiedy warto jednak śledzić spotkanie, na przykład kiedy obstawiamy zakłady na żywo. Mamy wtedy możliwość ocenienia kondycji wybranego zawodnika jeszcze zanim padną pierwsze bramki.

Niektórzy bukmacherzy pozwalają na oglądanie spotkań sportowych online, ale nie każdy ma to w swojej ofercie. Na szczęście w sieci istnieje mnóstwo stron tematycznych poświęconych footballowi, które udostępniają nie tylko newsy i typy, ale także bezpłatne transmisje najciekawszych spotkań piłkarskich. Warto tu wymienić m.in. Estadios, eFortuna, MeczeLive oraz FreeGames. Nie tak łatwo za to znaleźć emisje live takich dyscyplin jak koszykówka czy boks – te niestety są udostępniane tylko w formie relacji w serwisach bukmacherów.

Jak widzisz, obstawianie meczy sportowych jest o wiele trudniejsze niż się spodziewałeś. Dlatego mamy dla ciebie alternatywną propozycję: piłkarskie sloty one-armed bandit w kasynach internetowych. Takiego rodzaju hazard jest dużo mniej skomplikowany od bukmacherskich zakładów sportowych, które wymagają posiadania wiedzy o określonych sportach. Ogromną zaletą takich slotów jest też to, że udostępniające je serwisy oferują często użytkownikom atrakcyjne bonusy kasynowe.