Sporty wirtualne to cieszące się ogromnym zainteresowaniem użytkowników internetowych serwisów bukmacherskich symulatory rzeczywistych rozgrywek, w których wyniki losowane są metodą RNG (Random Number Generator). Takie symulowane rozgrywki tworzone są w wysokiej jakości grafice, więc wyglądają niemal jak realne rozgrywki, choć oczywiście różnią się od nich kilkoma szczegółami.

Sporty wirtualne są z pewnością trudniejsze do przewidzenia niż prawdziwe mecze, ale posiadają także niezaprzeczalne plusy. Przede wszystkim są dostępne 24 godziny na dobę, więc możesz obstawiać zakłady, kiedy tylko najdzie cię ochota. Ponadto gracze decydujący się na obstawianie sportów symulowanych mają dużo większą liczbę dyscyplin do wyboru – od koszykówki przez hokej po wyścigi samochodowe.

Reguły gry w wirtualnych sportach są takie same jak zasady sportów, jakie reprezentują, podobnie ma się sprawa z obstawianiem zakładów. Możemy złożyć zakład na daną rozgrywkę w dowolnej chwili, czyli zarówno przed jej rozpoczęciem, jak i w czasie jej trwania. Oczywiście z postawionego zakładu można również zrezygnować w każdej chwili.

Jeśli lubisz wirtualne sporty, pewnie zainteresują cię również oferty e-kasyn, w których miłośnicy sportowych zakładów bukmacherskich mogą spróbować swoich sił na automatach slotowych typu Kick Off czy Football Mania imitujących właśnie mecze piłkarskie. Tego rodzaju gry są dostępne np. na stronie Admiral Spot: https://admiralspot.com/pl/promotions/bonus.