Kiedy zaczniesz stawiać pierwsze kroki w świecie bukmacherstwa, szybko może się okazać, że typowanie wyników meczy jest o wiele trudniejsze niż mogłoby się wydawać. W takiej sytuacji warto skorzystać z porad bardziej doświadczonych typerów. W sieci jest dużo for dyskusyjnych i portali typowo bukmacherskich z bezpłatnymi poradami i analizami, niestety publikowane na takich stronach informacje czasami są niewiarygodne. Na szczęście powstały także książki autorstwa zawodowych typerów, w których wymieniają się oni z czytelnikami zdobytą przez lata wiedzą.

Niedoświadczeni typerzy powinni przeczytać przede wszystkim „Sports Betting” D. Fabrizio & J. Huntera, „Weighing The Odds” King Yao oraz „The Odds” Ch. Millmana. W tych bibliach bukmacherstwa możesz znaleźć sporo praktycznych porad i obszerne analizy najciekawszych meczy, dzięki którym nauczysz się samodzielnie dokonywać analiz meczy i podejmować opłacalne decyzje, a z czasem odnosić sukcesy w zakładach sportowych. Niektóre z tych tytułów są dostępne w księgarniach online, ponadto kilka z nich wydano nie tylko po angielsku, ale również po polsku.

Jeśli zapoznałeś się już z wspomnianymi książkami, a mimo to wciąż sportowe zakłady bukmacherskie są dla ciebie jak czarna magia, może wolałbyś spróbować swoich sił w grach hazardowych typu blackjack, ruletka, poker, baccarat czy sloty? Zarejestruj się w kasynie internetowym i sprawdź czy szczęście ci sprzyja:)