Zbliżające się Igrzyska Olimpijskie wzbudzają dużo emocji nie tylko wśród fanów sportu, ale również entuzjastów zakładów sportowych. Dlatego internetowi bukmacherzy przygotowują z tej okazji specjalne promocje i atrakcje, które na pewno zachęcą typerów do obstawiania wyników rozgrywek.

Chociaż Igrzyska zostaną oficjalnie otwarte dopiero 5.08, już dziś można przekonać się, które portale bukmacherskie będą transmitować rozgrywki live i udostępniać opcję livebettingu. To wyjątkowa okazja dla typerów, którzy wolą typować wyniki określonego spotkania w czasie jego trwania. W ten sposób można zarobić więcej pieniędzy niż gdybyśmy obstawiali wyniki jeszcze przed rozpoczęciem meczu. Oznacza to jednak wyższe ryzyko, więc jest to rozwiązanie tylko dla osób, które lubią mocniejsze wrażenia i mogą się pochwalić świetnym refleksem.

Polskie serwisy bukmacherskie zachęcają m.in. do stawiania zakładów na polskich sportowców. Naszym zdaniem spore szanse na zwycięstwo w tych igrzyskach mają polscy piłkarze ręczni, kajakarze i kolarze. Warto jednak pamiętać, że sport jest nieprzewidywalny, żadna taktyka nie da nam pewności wygranej.