Konto demo to doskonała propozycja dla osób dopiero rozpoczynających przygodę z bukmacherskimi zakładami sportowymi, które mają obawy związane z ryzykiem utraty kapitału. Konta demo oferuje wiele portali udostępniających sportowe zakłady bukmacherskie online, ponieważ cieszą się one sporym zainteresowaniem wśród początkujących inwestorów.

Największą zaletą kont demonstracyjnych jest to, że nie trzeba inwestować realnych pieniędzy, możemy więc na własnych błędach uczyć inwestowania nie ryzykując utraty kapitału w razie ewentualnej porażki. W ten sposób początkujący typer może zapoznać się ze sposobem przeprowadzania transakcji i nauczyć się skutecznego inwestowania. Konta treningowe nie generują żadnych kosztów, nie musimy nawet płacić prowizji. Ponadto warto wspomnieć, że niektóre konta testowe mają ograniczenia czasowe, tj. można z nich korzystać tylko przez jakiś czas, na przykład jeden miesiąc albo kilka tygodni, potem wygasają.

Jakie serwisy posiadają najlepsze konta treningowe? Osobiście każdemu początkującemu typerowi polecilibyśmy eXbino Gaming – konta demonstracyjne działające na tej platformie zdecydowanie należą do najpopularniejszych na rynku bukmacherskim.