0

Na czym polegają wirtualne sporty?

-

Sporty wirtualne to cieszące się ogromnym zainteresowaniem użytkowników internetowych serwisów bukmacherskich symulatory rzeczywistych rozgrywek, w których wyniki losowane są metodą RNG (Random Number Generator). Takie symulowane rozgrywki tworzone są w wysokiej jakości grafice, więc wyglądają niemal jak realne rozgrywki, choć oczywiście różnią się od nich kilkoma szczegółami. (więcej…)

0

Polska żegna się z Euro 2016

-

Zła wiadomość dla tych, którzy kibicowali naszym piłkarzom na tegorocznych mistrzostwach Euro: Polsce nie udało się wygrać z Portugalią, a to oznacza koniec naszej przygody z turniejem. (więcej…)

0

Admiral Spot

-

Jeżeli od dawna miałeś ochotę spróbować swoich sił w sportowych zakładach bukmacherskich, ale bałeś się, że brak wiedzy i doświadczenia może Cię drogo kosztować, być może zainteresuje Cię inny łatwy i szybki sposób zarobku przez internet: kasyno online. Dużą zaletą takiego e-kasyna jest to, że do grania w pokera czy automaty wymagana jest tylko znajomość zasad gry. Całkiem inaczej niż w bukmacherstwie, gdzie musisz na bieżąco śledzić aktualne mecze i rozgrywki. (więcej…)

0

Czym się kierować przy wyborze serwisu bukmacherskiego?

-

Zastanawiasz się na jakiej platformie bukmacherskiej się zarejestrować? W takim razie bardzo dobrze, że do nas trafiłeś. W internecie jest ogromny wybór profesjonalnych bukmacherów, ciężko podjąć decyzję, który będzie odpowiedni. Nie martw się, z chęcią Ci doradzimy. (więcej…)

0

Kilka słów o sportowych zakładach bukmacherskich

-

Większość ludzi traktuje zakłady jako rozrywkę, ale nie da się ukryć, że jest to również jeden z najłatwiejszych sposobów na zdobycie gotówki. Dlatego w tej chwili, kiedy można obstawiać wyniki rozgrywek online nie wychodząc z domu, zakłady bukmacherskie zdobywają jeszcze większą popularność na świecie. (więcej…)

0

Doping Marii Szarapowej

-

Takiego skandalu się nie spodziewaliśmy. Tydzień temu, gdy Maria Szarapowa zorganizowała konferencję prasową, fani i dziennikarze podejrzewali, że zamierza zakomunikować im zakończenie swojej sportowej kariery. Na pewno nie spodziewali się, że tenisistka przyzna się do oblania testu antydopingowego. (więcej…)

0

O początkach zakładów

-

Sportowe zakłady bukmacherskie są tak stare jak sam sport i zawody sportowe, bo przecież tam, gdzie są przegrani i wygrani, tam można typować zakłady. Historia bukmacherstwa sięga 4000 lat p.n.e., kiedy typowano wyścigi rydwanów czy starcia gladiatorów. Rozpropagowanie zakładów bukmacherskich jest jednak głównie zasługą Grecji. To właśnie w Grecji miały miejsce pierwsze igrzyska. (więcej…)